Eesti keeles In English
Kait Tamra
kõigil on kõigega seos
Kait Tamra

Lubadus

Muusika ja sõnad Kait Tamra

Loo mõtte sain oma vanaisa Antsult. Pärast vanaema  surma üksinda oma talus elades, tahtes omamoodi tänada lähedasi inimesi, kes teda hoolitsusega ümbritsesid , ütles Kait'i emale, oma miniale: Ehakene, mul ei ole Sulle midagi vastutasuks anda. Aga ma luban, et kui Sa kunagi sinna teispoolsusesse tuled, siis päiksepoolsete akendega tuba ootab Sind....
See lubadus on mu meeltes olnud aastaid ja  nii see lugu pikkamööda kujunes. On juhuste kokkulangemine, et oma vormi sai ta 2010.a. sügiseks ja kuulajate ette jõudis läbi eesti laulu konkursi.
See on minupoolne tõlgendus vanaisa lubadusest. Mõeldes tänutundega kallitele inimestele, kes lahkunud ja meeldetuletuseks meile kõigile, et oskaksime rohkem hoolida neist, kellega oma eluteed jagame.

Terevisioon - vaata:

http://eestilaul.err.ee/poolfinalistid/4ca6c064-a124-43b4-893b-8b95f45639e2

 Kuula lugu (mp3)

  01. aprillist 2009 01. septembrini 2009 aitas OÜ-l Tamra soetada helitehnikat, jalgrattaid, GPS seadme ja luua kodulehekülje Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtte stardi- ja kasvutoetuse programm.

Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liit, Euroopa Sotsiaalfond, Eesti tuleviku heaks
Aja ja elu lugu

...on alguse saanud  Võrumaalt. Kõikidelt elurännakutelt olen alati siia tagasi tulnud. Otsides vanavanemate käte soojust kulunud ukselinkidelt, isa lähedust talveöö täiskuu külmas valguses ja ema kui kodu sümbolit...

 

Tähtsaks pidades väikseid ja varjus toimuvaid asju, uskudes et kõigel on kõigega seos....
Otsides õiglust ja õnne.


 

Kingitus muusikasõbrale!

CD Ainuke Aeg  ja Kait Tamra laulud nüüd ühes kingipakis.

Leia muusika-ning raamatupoest!